PARTI PORSLIN, 12 delar.

PARTI PORSLIN, 12 delar.
108233. PARTI PORSLIN, 12 delar.

1 tekopp samt 6 fat Mon amie, 2 ytterfoder Arabia, vas Höganäs ateljé, tallrik Qian Long, Kina, 1700-tal.

Slitage, nagg, Kinafatet med gammal lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 801