Göteborgs Auktionsverk
Konst
Grafik
WILLARD LIND. uställningsaffisch, färglitografi, sign.
108216. WILLARD LIND. uställningsaffisch, färglitografi, sign.
59x41.
Ej examinerad ur ram.
Gör en kostnadsfri värdering!
59x41.
Ej examinerad ur ram.
Göteborgs Auktionsverk
822