FAJANS, Röd Rubin, Gefle 1900-tal.

108196. FAJANS, Röd Rubin, Gefle 1900-tal.

Höjd 20-22 cm
Diameter 25 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 20-22 cm
Diameter 25 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 081