BENGT LANDIN. Färglitografi, signerad och numrerad 56/250.

108135. BENGT LANDIN. Färglitografi, signerad och numrerad 56/250.

Komposition med figurer och blåklockor, 57 x 44 cm.

ej examinerad ur ram.

Bengt Landin (Född 1933)

Gör en kostnadsfri värdering!

ej examinerad ur ram.

Bengt Landin (Född 1933)

Antal besök: 987