SOFFBORD, med glaskiva, Nordiska Kompaniet, 1900-tal.

108123. SOFFBORD, med glaskiva, Nordiska Kompaniet, 1900-tal.

Brickmärkt, längd 91, bredd 91, höjd 47 cm.

Slitage, repor smärre fanerskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 820