DIVERSE URMAKERIVERKTYG, 1940/1950-tal.

108080. DIVERSE URMAKERIVERKTYG, 1940/1950-tal.

Bl a svarv samt slipverktyg.

Bruksslitage. Ej funktionstestade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bl a svarv samt slipverktyg.

Antal besök: 1 830