FIGURIN, keramik, "springare", Italien, 1900-tal.

108072. FIGURIN, keramik, "springare", Italien, 1900-tal.

Fungerar som en sparbössa.
Höjd 18 cm. Längd 20 cm.

Bruksslitage, nagg på öronen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fungerar som en sparbössa.
Höjd 18 cm. Längd 20 cm.

Bruksslitage, nagg på öronen.

Antal besök: 2 663