ROBERT WALKER MACBETH. Olja på duk, monogramsignerad och daterad 1879.

108018. ROBERT WALKER MACBETH. Olja på duk, monogramsignerad och daterad 1879.

Figurer. 44 x 51 cm.

Skador på duk.

Gör en kostnadsfri värdering!

Figurer. 44 x 51 cm.

Skador på duk.

Antal besök: 1 739