KLACKRING, tvåfärgad, Hedbergs Guld, Dalsjöfors, troligen 1960, 18K.

107994. KLACKRING, tvåfärgad, Hedbergs Guld, Dalsjöfors, troligen 1960, 18K.

Klackring av klassisk modell. Rutmönstrad klack med monogram i vitguld.
Storlek 58 jmfr 18,5.
Vikt 10 gr.

Smärre repor. Slitna stämplar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Storlek 58 jmfr 18,5.
Vikt 10 gr.

Antal besök: 1 537