KAFFEBRYGGARE, Porsche Design, Siemens.

1079677. KAFFEBRYGGARE, Porsche Design, Siemens.

Siemens kaffebryggare, Porsche Design. Borstad aluminium. Design F. A. Porsche, tillverkad av. Höjd 40 cm.

Minimalt slitage och oanvänd.

Gör en kostnadsfri värdering!

Minimalt slitage och oanvänd.

Antal besök: 12 980