KANAPÉ, 1800-talets slut.

KANAPÉ, 1800-talets slut.
107919. KANAPÉ, 1800-talets slut.

Mahogny. Svängd rygg. Klädd i blommigt i tyg. Längd 160 cm.

Smärre fläckar samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 652