Auktionshuset Kolonn
Konst
Måleri
JAMES KERR-LAWSON. Sydländsk stadsbild med figurer. Akvarell. Signerad.
10788. JAMES KERR-LAWSON. Sydländsk stadsbild med figurer. Akvarell. Signerad.
65 x 45,5 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
65 x 45,5 cm.
Auktionshuset Kolonn
1 012