BAROMETER, England/USA, sekelskifte 1900.

107866. BAROMETER, England/USA, sekelskifte 1900.

Fanerad med valnöt. Barometer och termometer i Fahrenheit. Höjd 97 cm.

Ej funktionstestad. Sprickor. Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 667