OKÄND KONSTNÄR. Pickande höns. Olja på duk. Signerad. 1900-tal.

107863. OKÄND KONSTNÄR. Pickande höns. Olja på duk. Signerad. 1900-tal.

25 x 33 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

25 x 33 cm.

Slitage.

Antal besök: 1 017