KISTA, 1700 tal.

KISTA, 1700 tal.
107853. KISTA, 1700 tal.

Järnbeslag.
Rödmålad.
Längd 120 cm, höjd 60 cm bredd 62 cm.

Skador/slitage/sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!
107853. KISTA, 1700 tal.

Järnbeslag.
Rödmålad.

Skador/slitage/sprickor.

Antal besök: 778