VITRINSKÅP, Queen Anne-stil, England, 1800-tal.

10775. VITRINSKÅP, Queen Anne-stil, England, 1800-tal.

Skuren dekor, draghandtag av mässing. Längd 100, bredd 56, höjd 169cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 2 308