MODELLBÅT, bemålat trä.

MODELLBÅT, bemålat trä.
1076804. MODELLBÅT, bemålat trä.

Motor medföljer, längd 88 cm, bredd 24 cm.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, skador.

Antal besök: 446