KANNA, porslin, Göteborg.

107676. KANNA, porslin, Göteborg.

Kanna med tomtemotiv.
Höjd ca. 13,5 cm.

Retuschering på bottennagg. Krackelyrer och sprickor. Mindre missfärgningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kanna med tomtemotiv.
Höjd ca. 13,5 cm.

Antal besök: 918