SOFFA, 1900-tal, Wigells Möbler.

107596. SOFFA, 1900-tal, Wigells Möbler.

Genombruten rygg och sidor.
Blå ådrad målning.
Längd 146 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Genombruten rygg och sidor.
Blå ådrad målning.
Längd 146 cm.

Bruksskick.

Antal besök: 1 213