PARTI KERAMIK, 11 delar. Bland annat 1 par ljusstakar J. Ekberg, servisdelar "Primavera" Rörstrand.

10756. PARTI KERAMIK, 11 delar. Bland annat 1 par ljusstakar J. Ekberg, servisdelar "Primavera" Rörstrand.

1 par ljusstakar, höjd 14 cm. Skål med lock. Vas. 7 delar "Primavera" Rörstrand.

"Primavera" med krackelyrer. Skål med lock, enstaka nagg invändigt. 1 ljusstake med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 075