CLAES-GÖRAN KARLSSON (F.1944). "Adam och Eva". Tempera på pannå.

107505. CLAES-GÖRAN KARLSSON (F.1944). "Adam och Eva". Tempera på pannå.

Signerad och daterad CGK 8890. 140 x 100 cm.

Smärre färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre färgbortfall.

Antal besök: 1 838