SERVISDELAR, 4 delar, Rörstrand samt Upsala Ekeby, Gefle.

107359. SERVISDELAR, 4 delar, Rörstrand samt Upsala Ekeby, Gefle.

3 kannor samt uppläggningsfat.

Bruksslitage, repor. En kanna med krackelyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 597