BENGT ELDE. Landskap med hus, blandteknik på papper, signerad och daterad -66.

107238. BENGT ELDE. Landskap med hus, blandteknik på papper, signerad och daterad -66.

41 x 49 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

41 x 49 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 2 081