SKYLT, koppar, 1900-tal.

SKYLT, koppar, 1900-tal.
1072258. SKYLT, koppar, 1900-tal.

AB maskinaffären Champion Stockholm, 30x44 cm.

Slitage och bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och bucklor.

Antal besök: 518