BENGT ELDE. Fjord, blandteknik på duk, signerad, daterad -69.

107223. BENGT ELDE. Fjord, blandteknik på duk, signerad, daterad -69.

40 x 65 cm.

Färgbortfall och krackeleringar.

Gör en kostnadsfri värdering!

40 x 65 cm.

Antal besök: 1 369