ALEX JAWDOKIMOV. Akvarell, signerad London 92.

107212. ALEX JAWDOKIMOV. Akvarell, signerad London 92.

The old curiosity shop, 32 x 43 cm.

ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

ej examinerad ur ram.

Antal besök: 1 126