PARTI DIVERSE (26), retro, Ögoncacao m.m, 1900-talets andra hälft.

107177. PARTI DIVERSE (26), retro, Ögoncacao m.m, 1900-talets andra hälft.

Mazetti kakaoburk, Röda Clara, Rosti, juicehållare, skärbräda Gustavsberg m.m.

Röda kannans höjd: 28 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Röda kannans höjd: 28 cm.

Slitage.

Antal besök: 1 159