SERVISDELAR, 65 delar, porslin, Ironstone China Lilas, Rörstrand.

107107. SERVISDELAR, 65 delar, porslin, Ironstone China Lilas, Rörstrand.

Bestående av: 33 tallrikar, 12 djupa tallrikar, 3 förrättstallrikar, 8 assietter, såsskål, 1+1+1+1 uppläggningsfat, 2 runda fat, 2 skålar, terrin med lock och fat.

Slitage, nagg, lagning, kracklyrer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 7 202