MATSERVISDELAR, 100 delar, benporslin, Gustavsberg.

107077. MATSERVISDELAR, 100 delar, benporslin, Gustavsberg.

Vit glaserat gods. Bräm med brun växtdekor. Servisdelar bestående av 3 mattallrikar, 13 djupa tallrikar, 16 bordstallrikar, 48 assietter samt 20 kaffekoppar med fat.

Någon del med nagg. Speglar med repor efter bestick. Någon del med olika färgnyans och olika tjocklek på godset. Kaffekoppar med olika storlek och modell.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 300