HALSBAND, porfyr och silver, "hjärta", 1900-tal.

107072. HALSBAND, porfyr och silver, "hjärta", 1900-tal.

Kedjans längd 70 cm.
Hänget storlek 3 x 2,5 x 1,5 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kedjans längd 70 cm.

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 2 052