PARTI FIGURINER (11), keramik, Simmulson, Gabriel m.m, 1900-tal.

107037. PARTI FIGURINER (11), keramik, Simmulson, Gabriel m.m, 1900-tal.

Väggplatta och eskimå, Mari Simmulson UE
Ugglor, Gabriel
Äldre tomte
Panda, Lomonosov

Tomtens höjd: 35 cm.

Tomten har skador och lagning, väggplatta med produktionsdefekt. I övrigt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ugglor, Gabriel
Äldre tomte
Panda, Lomonosov

Tomtens höjd: 35 cm.

Antal besök: 947