TIDNINGSBORD, trä, fyra hjul, sekelskifte 18/1900-tal, låda.

106967. TIDNINGSBORD, trä, fyra hjul, sekelskifte 18/1900-tal, låda.

Höjd 103 cm, bredd 67 cm, djup 43 cm.
Vissa delar utbytta, ej original.

Lite slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lite slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 131