ELASTOLIN soldater och LINEOL signalist 1940-tal, 8 delar.

10692. ELASTOLIN soldater och LINEOL signalist 1940-tal, 8 delar.

7 cm serie.

Bra skick med smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

7 cm serie.

Bra skick med smärre skador.

Antal besök: 1 417