BARSKÅP/DISK, orientalisk, 1900-tal.

10691. BARSKÅP/DISK, orientalisk, 1900-tal.

På hjul. Målad dekor av landskap med figurer i relief. Ihopfällt mått: Längd 91, bredd 45,5, höjd 112 cm. Utfällt mått: Längd 182,5, bredd 46, höjd 108cm.

Mindre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre slitage.

Antal besök: 1 162