TENN - OCH SILVERFÖREMÅL, 3 delar. England och sannolikt Tyskland.

106893. TENN - OCH SILVERFÖREMÅL, 3 delar. England och sannolikt Tyskland.

Fat och ströare, silver. 75 gram.

Slitage, bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, bucklor.

Antal besök: 611