URNA, porslin, Kina, 1800/1900-tal.

106892. URNA, porslin, Kina, 1800/1900-tal.

Polykrom dekor av blommande träd och fåglar. Höjd 58 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 675