SKYLTDOCKA. Hindsgaul, Made in Denmark, 1970/80-tal.

106881. SKYLTDOCKA. Hindsgaul, Made in Denmark, 1970/80-tal.

Längd 64 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 64 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 299