ELASTOLIN SOLDATER 1940-tal, 17 stycken, ryttare, musiker, sjukvårdare med mera.

10687. ELASTOLIN SOLDATER 1940-tal, 17 stycken, ryttare, musiker, sjukvårdare med mera.

7 cm serie . En figur Lineol.

Skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

7 cm serie . En figur Lineol.

Skador.

Antal besök: 753