Auktionshuset Kolonn
Leksaker
ELASTOLIN SOLDATER 1940-tal, 17 stycken, ryttare, musiker, sjukvårdare med mera.
10687. ELASTOLIN SOLDATER 1940-tal, 17 stycken, ryttare, musiker, sjukvårdare med mera.
7 cm serie . En figur Lineol.
Skador.
Gör en kostnadsfri värdering!
7 cm serie . En figur Lineol.
Skador.
Auktionshuset Kolonn
753