BYRÅ, 3 lådig med hyllplan, Nordiska Kompaniet samt BORD, gustaviansk stil. 1900-tal.

10686. BYRÅ, 3 lådig med hyllplan, Nordiska Kompaniet samt BORD, gustaviansk stil. 1900-tal.

Byrå bonad björk, fällbara lådfronter för förvaring av noter, brickmärkt NK. Längd 51 cm, bredd 37 cm, Total höjd 96 cm.
Bord marmorerad skiva, låda och hyllplan. Längd 55 cm, bredd 37 cm, höjd 55 cm.

Slitage, färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, färgbortfall.

Antal besök: 638