STOL i Jugend stil, bronserad ek, 1920-tal. Märkt Nordiska Möblerings Mobilia Aktiebolaget.

106847. STOL i Jugend stil, bronserad ek, 1920-tal. Märkt Nordiska Möblerings Mobilia Aktiebolaget.

Rygghöjd 93 cm.

Mindre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rygghöjd 93 cm.

Mindre bruksslitage.

Antal besök: 2 134