Bestående av: 24 tallrikar, 12 djupa tallrikar, 12 assietter, 11 förrättstallrikar, 2 karotter med lock, 2+2 karotter, 2 såsskålar, 1+1+2 uppläggingsfat, 2 fat med hänkel, 2 runda fat, terrin med lock.
Bruksslitage, nagg.
Bruksslitage, nagg.