VÄGGUR, sk guldpendyl, förgyllt trä/pastellage, C.L.Malmsjö&Co Göteborg.

106700. VÄGGUR, sk guldpendyl, förgyllt trä/pastellage, C.L.Malmsjö&Co Göteborg.

Höjd 55 cm.

Lite slitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 55 cm.

Lite slitage.

Nyckel/nycklar finns.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 921