ELASTOLIN SOLDATER 1940-tal, 22 stycken marscherande, signalister, artillerister, MC.

10670. ELASTOLIN SOLDATER 1940-tal, 22 stycken marscherande, signalister, artillerister, MC.

7 cm serie.

Många med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

7 cm serie.

Många med skador.

Antal besök: 3 187