ELASTOLIN två PONTONBÅTAR och en GUMMIBÅT i trä, 4 SOLDATER 1940-tal.

10669. ELASTOLIN två PONTONBÅTAR och en GUMMIBÅT i trä, 4 SOLDATER 1940-tal.

Längd 17,5 - 24.

Gummibåt med kraftiga lackskador, en ponton övermålad, figurerna bra.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 17,5 - 24.

Antal besök: 1 099