MATSERVIS, 17 delar, Grön Anna, Rörstrand, 1900-talets andra hälft.

106676. MATSERVIS, 17 delar, Grön Anna, Rörstrand, 1900-talets andra hälft.

5 mattallrikar (varav en jubileumstallrik), 6 djupa tallrikar, 2 äggkoppar, såskanna, tillbringare, skål samt uppläggningsfat.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 553