10665. DOCKSKÅPSMÖBLER och DOCKOR, 6 dockor, Plåtskåp, GEMLA bord och stolar, skåp och utdragsbord, porslin,glas, tavlor,spegel med mera.
Plåtskåp höjd 24 cm med öppningsbara skåpdörrar och lådor. GEMLA bord höjd 10. Telefon, Dammsugare.
Bra skick med slitage och smärre skador.