VAS, porslin, "Diagonal", Karin Björquist, Gustavsberg Studio.

106595. VAS, porslin, "Diagonal", Karin Björquist, Gustavsberg Studio.

Svart-vit glasyr. Signerad med Gustavsbergs studiohand samt "kanin" 22.

Enstaka glasyrsläpp och avskavningar/repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 4 096