PARTI PLÅTLEKSAKER bilar, kanoner,flygplan, hästekipage.

10653. PARTI PLÅTLEKSAKER bilar, kanoner,flygplan, hästekipage.

Olika tillverkare bland annat Tipp&Co, Dinky Toys .

Skador och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skador och slitage.

Antal besök: 1 052