KARTA, Stockholm innanför tullarna, 1819-1828.

106528. KARTA, Stockholm innanför tullarna, 1819-1828.

Wägvisare i Stockholm. Guide et Manuel du Voyageur á Stockholm, 51x46 cm.

Slitage, veck, skador, uppfodrad på canvas, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 272