SOFFA, 1960-tal.

SOFFA, 1960-tal.
10652. SOFFA, 1960-tal.

Gulgrön tygklädsel. Enligt uppgift vinst från Hantverkslotteriet. Längd 166 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
10652. SOFFA, 1960-tal.

Smärre slitage.

Antal besök: 1 048